Jsem velký fanda a hráč Mojžíře, tak si toho važte..:-p

Záhlaví stránek

Historie klubu

- Mojžíř je někdejší samostatná obec.

- Dnes je jednou z 22 místních částí krajského města Ústí nad Labem v rámci samosprávného městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice.

- Nalézá se na levém břehu řeky Labe, přibližně 7 km severovýchodně od centra města.

- Při sčítání lidu v roce 2001 měla tato obec 210 domů a 4831 obyvatel.

- Rok založení samotného klubu se datuje někam kolem roku 1960.

- Jeho zakladateli byli tři, pro tento klub z tohoto hlediska, velice důležití lidé a to:
Josef Čech
František Ségl
Miroslav Filégr

- Již od počátku založení klubu bylo jasné, jakými barvami bude tento klub reprezentovat a těmi jsou černobílá. Samozřejmě této kombinaci barev zůstává TJ Mojžíř věrný dodnes.

- Prezidentem klubu je Josef Králik a vedoucím oddílu je Josef Kolankiewicz.

- Pro takto malý klub jsou samozřejmě velice důležití sponzoři, bez kterých by klub nemohl fungovat, proto je všechny zmíním:
Vrabec a Vrabec
Měď Povrly
Transco
Den Braven
Cukrárna Duo
Autolakovna Nosek
Klub Mon-chery
Radek Bláha

- V dnešní době působí v klubu 5 družstev a to v těchto soutěžích:
A-mužstvo dospělých - I.A třída
B-mužstvo dospělých - II.třída